Dział: PRZEWODNIK WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Kundalini yoga na wzrost energii życiowej

Rozmowa z Aną Brodziak, autorką kursu online Projekt Szczęście, w którym pokazuje, jak wprowadzenie do codziennego życia skutecznych nawyków może podnieść nasz wewnętrzny poziom szczęścia.

Czytaj więcej

Jak uspokoić wewnętrzną jaszczurkę?

Najważniejszą potrzebą, którą opiekuje się nasz mózg, jest bezpieczeństwo. Za potrzebę bezpieczeństwa odpowiada system unikania krzywdy, który znajduje się w najstarszej części mózgu, w pniu mózgu i strukturach znajdujących się bezpośrednio nad nim.

Czytaj więcej

Energia domu vs energia pracy

Tradycyjne feng shui pozwala dopasować miejsce pracy do indywidualnych preferencji w zależności od tego, co chcemy osiągnąć. Jak poprawić energię miejsca pracy, aby dała widoczne efekty wpływające na rozwój kariery i sukces?

Czytaj więcej

Wampir emocjonalny

Nie ma kłów ani przekrwionych oczu, a mimo to po spotkaniu z nim mamy wrażenie, że uszła z nas cała energia i chęć do życia. Po czym poznać wampiry emocjonalne? Dlaczego wpadamy w ich sidła? Jak się przed nimi bronić?

Czytaj więcej

Praktyka przyjmowania dobra

Gdy chcemy coś zmienić, często nawykowo skupiamy się na tym, czego nie mamy zamiast na wzmacnianiu tego, co jest nam potrzebne. Jak nie dać się porwać negatywnym skłonnościom naszego mózgu?

Czytaj więcej

Jak pachnie spokój?

Aromaterapia pomaga w łagodzeniu określonych problemów emocjonalnych i stanów lękowych. Jak to możliwe, że wdychanie kilku kropli może mieć tak silny wpływ na ludzi?

Czytaj więcej