balans

Umysł. Ciało. Harmonia.

Pierwsze na rynku czasopismo dobrej energii dla świadomych osób pragnących żyć w równowadze psychofizycznej, dobrym samopoczuciu 
ze sobą i materią świata oraz prowadzić harmonijny styl życia.

 

Czasopismo tworzone z myślą o osobach o głębokiej samoświadomości, harmonijnym stylu życia i otwartości, które odchodzą od życia instant na rzecz życia intuicyjnego tu i teraz.

Misją czasopisma jest wspieranie dobrostanu psychofizycznego, poszerzanie horyzontów i dostarczenie praktyk, zapewniających czytelnikowi równowagę energetyczną we wszystkich płaszczyznach życia: umysłowej, emocjonalnej, duchowej i fizycznej – harmonijnie i holistycznie.

Dlaczego warto

Podążysz za cyklem natury w rozwoju osobistym

Zoptymalizujesz swój rytm działania w życiu prywatnym i zawodowym w równowadze z naturą oraz odkryjesz, jak żyć pełnią życia korzystając z mocy kręgów, siły ruchu i przepływu energii yin i yang.

Zachowasz równowagę w energetycznej przestrzeni

Wskazówki praktyków pomogą Ci zapanować nad własnymi emocjami, myślami, umysłem, zerwać relacje z toksycznymi osobowościami oraz zadbać o dobre wibracje.

Uzyskasz wewnętrzny spokój celebrując tu i teraz

Dzięki praktykom medytacji, mantry, afirmacji, które ułatwią Ci lepsze odkrycie siebie, zaprogramowanie rzeczywistości i poradzenie sobie ze stresem.

Wzmocnisz wibracje i wypełnisz deficyty energetyczne w swojej aurze

Analizując własny kosmogram i kalendarz numerologiczny, dzięki czemu zrozumiesz swoje zachowania, dynamikę wpływające na całe Twoje życie oraz dokonasz analizy różnych sfer życia w ramach numerologii indywidualnej, partnerskiej i biznesowej.

Przeczytasz, jak świat postrzegają inni

Dzięki inspirującym treściom – wywiadom z autorytetami z dziedziny astrologii, metapsychologii, antropologii, psychotroniki, radiestezji, naturoterapii czy numerologii, poznasz różne perspektywy patrzenia na rzeczywistość.

Wprowadzisz codzienny rytuał

Pokażemy Ci jak wprowadzenie mini-rytuałów w prosty sposób może poprawić jakość życia i wspierać Cię w celebracji dnia, życia rodzinnego oraz czasu spędzanego z dziećmi, przyjaciółmi, partnerem.

Współpracują z nami

Wejrzyj w siebie z ekspertami w dziedzinie jogi, medycyny alternatywnej, duchowości, szczęścia, astrologii, bioenergoterapii.

Stałe działy

Osiędbanie

 

Felietony skupione wokół filozofii drzewa życia, tematów wychodzenia ze świata ego - lęku i iluzorycznej kontroli, do świata odpuszczenia, miłości i zaufania w życiu prywatnym i zawodowym.

Przewodnik wewnętrznego spokoju

 

Dowiesz się, jak odzyskać wewnętrzy spokój. Odkryjesz zbawienny wpływ medytacji, mantry, tantry i afirmacji zmniejszających stres, poprawiających jakość życia, wyniki w nauce i pracy oraz wpływających na udany związek, relacje, seksualność i umiejętność wybaczania.

W kręgu życia

 

To bezpieczna, intymna przestrzeń pełnych ciepła wywiadów i wsparcia, które otrzymasz od piastunek kręgów życia i mocy, kręgów kobiet i mężczyzn, uświadamiających nam, że nie jesteśmy osamotnieni w naszym przeżyciu.

Rytuały

 

Nauczysz się praktykować codzienne rytuały, dzięki którym pozbędziesz się negatywnych wibracji z otoczenia i uwolnisz od tego, co już Ci nie służy, zastosujesz wyciszające praktyki na dobry dzień i dobry wieczór, praktyki wdzięczności, journaling, asany i techniki relaksacyjne, pracę energetyczną z kryształami, czy leśne kąpiele.

Naturoterapia

 

Poznasz różne systemy uzdrawiania ciała na poziomie fizycznym, energetycznym i mentalnym, dzięki którym rozbudzisz i przywrócisz energię w ciele, uzyskasz wewnętrzną ciszę, podwyższoną świadomość i optymalny stan istnienia z wykorzystaniem fitoterapii, naturalnych metod leczenia, medycyny Wschodu.

Astronumerologia

 

Aktualne prognozy astrologiczne i numerologiczne, które pomogą Ci połączyć się ze swoją naturą i zoptymalizować rytm działania i odpoczywania, realizować swoje marzenia oraz planować życie prywatne i zawodowe zgodnie z układem planet, fazami księżyca, wibracją liczb, mocą symboli.

Symbole i miejsca mocy

 

Podpowiemy, jak wzmocnić pozytywne cechy swojego znaku poprzez przypisane im kamienie, talizmany, amulety, produkty ekologiczne, czakramy i miejsca o dużym nagromadzeniu ładunków dodatnich, dzięki którym możesz skorzystać z naturalnych sił przyrody i cieszyć się dobrym zdrowiem i urodą.

Błogie przestoje

 

W każdym numerze afirmacje na dobry dzień i dobry wieczór, utkane słowami mocy, które pomagają zamienić negatywne myśli na pozytywne, symbole, tatuaże, mandale z instruktażem, cykliczne kalendarze księżycowe i obrazy energetyczne. Karty wsparcia dla różnych grup m.in. sióstr i braci, partnerów życiowych i biznesowych, dzieci i nastolatków, kobiet w ciąży.

Jeżeli nie wiesz, jak rozwijać samoświadomość oraz jak znaleźć równowagę w życiu, to nasz magazyn jest stworzony dla Ciebie!

W pierwszym wydaniu m.in.:

Czy to czasopismo jest dla Ciebie?

  • dla osób o głębokiej samoświadomości i otwartości, które odchodzą od życia instant na rzecz życia intuicyjnego tu i teraz,
  • dla osób o pewnej gotowości i holistycznym spojrzeniu na życie, które idą drogą harmonii pomiędzy ciałem, duszą i umysłem, chcą żyć w zgodzie z naturą i czerpać ze spotkań z niezwykłymi ludźmi,
  • dla ludzi, którzy poszukują prawdy o samym sobie i są gotowi za sprawą wewnętrznej przemiany rozpocząć nowy, lepszy etap swojego życia, by nie być jakimś, ale by spotkać się ze sobą,
  • dla pasjonatów astropsychologii, naturoterapii i rozwoju duchowości, którzy chcą powiązać prognozowanie liczb z medycyną Wschodu i Zachodu oraz psychosomatyką, aby zrozumieć wpływ emocji na nasze zdrowie,
  • dla dojrzałych managerów z holistycznym podejściem, którzy chcą mieć dostęp do alternatywnych narzędzi work-life balance.

Pomagamy zachować równowagę energetyczną w 6 obszarach życia:
Zdrowie, Praca, Finanse, Relacje, Czas dla siebie, Rozwój osobisty

Wybierz prenumeratę dla siebie:

PRENUMERATA
PREMIUM*

149 zł brutto

  • Aktualne papierowe wydania miesięcznika "Balans" wydane przez kolejne 12 miesięcy - 4 numery w roku
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnych i archiwalnych wydań czasopisma
  • Neurodziennik - codzienne ćwiczenia wspierające Twój mózg (120 stron w formacie 145 x 205 mm wspierających rozwój Twojego mózgu)

PRENUMERATA
CYFROWA

99 zł brutto

  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnych i archiwalnych wydań czasopisma
  • Dostęp do kursu online „Numerologia karmiczna – odkryj swoją życiową ścieżkę”

* Cena prenumeraty nie zawiera kosztów wysyłki w wysokości 20 zł brutto. Opłata roczna, doliczona jednorazowo.

Mówią o nas

Patronat