Kryształowy amulet. Zaprogramuj się na harmonię i równowagę

NATUROTERAPIA

Jak wybierać i pielęgnować kryształy, aby strzegły wibracji naszych pożądanych intencji? 
 

Kamienie można stosować dla utrzymania dobrego stanu zdrowia na poziomie fizycznym, emocjonalnym, dla własnego rozwoju osobistego i duchowego czy energetycznej ochrony.

Wibracje kamieni

Coraz więcej osób otwiera się na ich niepowtarzalne oddziaływanie. Zarówno energia, jak i skład chemiczny kamieni działają na nas, czy w to wierzymy, czy nie. Nie zawsze, nosząc w biżuterii kamienie ozdobne, jesteśmy świadomi ich uzdrawiającej mocy.
Częstotliwości wibracyjne dobrze dobranych minerałów, wzmocnione osobistą intencją, korzystnie wpływają na organizm i otoczenie. Mogą wesprzeć rekonwalescencję po chorobach i dolegliwościach na poziomie fizycznym, wyciszyć negatywne stany emocjonalne, pomóc w harmonizacji naszej przestrzeni domowej, czy zlikwidować promieniowanie komputera i telewizora (np. kryształ górski).
Nowoczesne leczenie kamieniami tradycyjnie bazuje na mineralogii. Jak wskazywał Michael Gienger – ekspert od kryształów, istnieje związek pomiędzy sposobem powstawania oraz składem kamienia a jego wpływem na człowieka. Litoterapia, czyli leczenie kamieniami, jest nauką znaną od trzech tysięcy lat, powszechnie stosowaną już w starożytności, a dziś należy do nurtu alternatywnej medycyny wibracyjnej.

Kieruj się intuicją!

Bardzo często się zdarza, że kryształy, które wybieramy, okazują się niezwykle istotne dla naszego obecnego życia. To intuicja mówi nam, czego potrzebuje nasza dusza, dlatego przy wyborze kryształów trzeba kierować się nie tyle głową, co sercem.
Przez ostatnie lata potrzeba wielopłaszczyznowego rozwoju sprawiła, że coraz więcej ludzi korzysta z ich uzdrawiającej mocy, a swoimi doświadczeniami przyczyniła się do szybkiego rozwoju wiedzy na ten temat. Dzięki temu odkryto i usystematyzowano nie...

Pozostałe 80% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Przypisy