Jak oczyścić dom z negatywnej energii?

W KRĘGU ŻYCIA

Zdarza się, że nagromadzona w domu negatywna energia nie pozwala nam zaznać spokoju. Czy zdarzyło Ci się odczuwać niskie wibracje panujące w pomieszczeniach domu lub biura?

Negatywna energia to nie tylko ciągłe sprzeczki z pozostałymi domownikami bez konkretnych powodów. Istnieją przesłanki świadczące o tym, iż w naszym otoczeniu zapanowała chaotyczna, nisko wibracyjna energia, np. jeżeli odczuwamy permanentne rozdrażnienie, senność lub lęk bez powodu i nie jest to spowodowane konkretną sytuacją. Zanim przejdziemy do sposobów na oczyszczenie pomieszczeń, należy pamiętać, że także domownicy powinni oczyścić swoją energię. W innym wypadku oczyszczenie naszej przestrzeni nie będzie skuteczne.

Sposoby na oczyszczenie siebie

  • Kąpiele – do wanny z ciepłą wodą dosypujemy 2–3 łyżki zwykłej soli kuchennej. Nie dodajemy żadnych płynów ani mydeł, aby woda zawierała tylko rozpuszczoną sól. Ewentualnie, zamiast soli można dolać kubek wywaru z kory dębu lub ostrożenia, jeśli nie ma przeciwwskazań, np. alergii. Kąpiel powinna trwać od 15 do 30 minut.
  • Chodzenie boso latem po łące – to idealny sposób na oddanie nagromadzonej w nas negatywnej energii do Matki Ziemi, która poradzi sobie z tym ładunkiem, przynosząc nam ukojenie. Ważne, aby wybrać miejsce do tego typu spacerów wśród zieleni. Idealne będą łąka, polana czy przydomowy ogródek. Taki spacer może trwać kwadrans i ten czas w zupełności wystarczy.
  • Oddech – układamy się wygodnie na plecach w miejscu, gdzie nikt n...

Pozostałe 80% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Przypisy